Drugi mecz bara?owy z ATS Warszawa

Dnia 31 maja 2008r. rozegrano spotkanie bara?owe mi?dzy ATS Warszawa (III liga) a UKS Komorw (IV liga). By?o to drugie spotkanie pomi?dzy zespo?ami, ktre niestety po zaci?tej walce zako?czy?o si? przegran? naszej dru?yny 10:4. Pomimo zwyci?stwa nad dru?yn? z ATS-u w pierwszym meczu (10:6), zesp? z Komorowa nie awansowa? do III ligi. Niestety, w drugim spotkaniu rozgrywanym na terenie gospodarza w Warszawie, dru?yna z ATS-u wstawi?a do swego sk?adu zawodnika, niewyst?puj?cego wcze?niej w meczach, a reprezentuj?cego poziom z grnej p?ki tenisowej, co mi?dzy innymi przyczyni?o si? do w/w przegranej. Poza tym nasi ch?opcy zostali pozbawieni w?a?ciwej rozgrzewki przed meczem, co rwnie? wp?yn??o na przebieg spotkania i wynik ko?cowy. Pocz?tkowo nie rozgrzani zawodnicy z Komorowa oraz zdekoncentrowani pojawieniem si? nikomu nie znanego zawodnika, zacz?li spotkanie fatalnie, wbrew swoim w?a?ciwym umiej?tno?ciom. Stopniowo jednak rozgrzewali si? i z ka?dym meczem grali coraz lepiej i z w?a?ciwym sobie rytmem. Jednak przy zbyt s?abym pocz?tku i niefortunnej przegranej jednego z zawodnikw, przystanie 9:4 (na s?siednich sto?ach pozostali nasi zawodnicy wygrywali w 3 meczach) ulegli?my w ko?cu dru?ynie ATS Warszawa. Niestety, znw czynniki pozasportowe wp?yn??y na przebieg spotkania, jednak nie powiedzieli?my jeszcze ostatniego s?owa i nadal b?dziemy walczy? z nadziej?, ?e w nast?pnych rozgrywkach kolejnego sezonu kluby maj?ce zawodnikw w r?nych ligach nie b?d? bawi? si? w rozgrywki szachowe i stawia? roszady tylko skupi? si? na walce w?a?ciwym sk?adem ligowym na danym poziomie rozgrywek. Wielkie gratulacje dla naszych zawodnikw za wol? walki i szczer? mi?o?? do tenisa sto?owego oraz rywalizacj? fair play.

TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI W NAST?PNYM SEZONIE!!!

Zdj?cia z meczu

DSC06709 DSC06710 DSC06711 DSC06712 DSC06713 DSC06714 DSC06715 DSC06716 DSC06717 DSC06718 DSC06719 DSC06720 DSC06721 DSC06722 DSC06723 DSC06724 DSC06725