Dobra passa podtrzymana

W niedziel?, 19 pa?dziernika nasze dru?yny rozegra?y mecze na wyje?dzie. IV liga go?ci?a u UPKS VICTORIA Ró?an za? V liga u KS O?AROWIANKA PROPONG II O?arów Mazowiecki. Zawodnicy reprezentuj?cy barwy IV ligi pokonali 10:4 VICTORI? Ró?an i by?o to ju? ich trzecie zwyci?stwo z rz?du, natomiast reprezentanci V ligi zremisowali 9:9 z O?arowem Mazowieckim po prawie wygranej potyczce. Pocz?tkowo mecz toczy? si? pod dyktando naszej ekipy, za? po grach podwójnych i dwóch pojedynczych sytuacja si? diametralnie zmieni?a. Dru?yna z O?arowa wprowadzi?a dwóch zawodników z rezerwy, którzy przyczynili si? do remisu w ko?cowej konfrontacji. Wielkie gratulacje dla obu dru?yn – oby tak dalej, czekamy na kolejne zwyci?stwa.