OGŁOSZENIE

Dzień dobry.

Drodzy Państwo , dzisiaj otrzymaliśmy pismo z Gminy informujące iż w związku z profilaktyką i ograniczeniem możliwości szerzenia się wirusa wszystkie zajęcia z dorosłymi w szkołach Gminnych muszą zostać odwołane od dzisiaj do odwołania.

Jeśli są zajęcia z naszymi dziećmi to rodzice odprowadzają ich do szkoły nie wchodząc na teren szkoły.

Także treningi nasze z ping ponga będą na razie normalnie ale tylko z dziećmi i trenerem. Rodzice nie mogą wchodzić na teren szkoły tylko same dzieci uczestniczące w treningu. Jeśli chodzi o zajęcia ping ponga dla dorosłych to muszą być one na chwilę obecną odwołane .

Pozdrawiam sportowo .

MJ

Poniżej, tekst, który został przesłany z Gminy:

” Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i pierwszymi przypadkami chorych w Warszawie, proszę o wstrzymanie wszystkich wyjazdów uczniów na wycieczki, wizyty w innych placówkach, zawody, turnieje itp. Niezbędne też jest odwołanie wszelkich imprez, które miałyby odbyć się w najbliższym czasie w szkole – zawodów, turniejów, przedstawień itp. Proszę także o zawieszenie wyjazdów uczniów na basen.

W najbliższym czasie nie należy także zwoływać apeli i spotkań dużych grup uczniów. Podobnie nie powinny odbywać się zebrania rodziców. Proszę o wprowadzenie ograniczenia lub zakazu wstępu rodziców i osób dorosłych do Państwa placówek, poza strefę wyznaczoną w pobliżu wejścia.

Konieczne także jest odwołanie wszystkich wynajmów pomieszczeń w szkole. Proszę do odwołania zawiesić obowiązujące umowy.

Bardzo proszę o intensywne działania w celu zachowania wysokiego poziomu higieny – pilnowanie mycia rąk przez dzieci, odkażanie klamek, stołów uczniów, innych miejsc często dotykanych. Szczególnym nadzorem należy objąć strefę, do której wchodzą rodzice i dorosłe osoby z zewnątrz.

Od Państwa działań w dużej mierze zależy zdrowie zarówno dzieci jak i ich rodzin.

                                                                                              (-) Ewa Wierzgała

                                                                       Dyrektor Centrum Usług Wspólnych

                                                                                            Gminy Michałowice „

Może Ci się również spodoba