X Wiosenny Turniej i Majówka

Zbliża się Majówka i Matury 2021, w związku z czym w dniach 30 kwietnia – 10 maja b.r. Hala będzie wyłączona z użytku. Nasze treningi będą jeszcze 29 kwietnia (czwartek) i potem po krótkiej przerwie ruszają dnia 11 maja b.r. (wtorek). A już niebawem nasza X edycja Wiosennego Turnieju T.Stołowego, która odbędzie się w niedzielę – 16 maja b.r.

ZAPRASZAMY DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH

NA

X WIOSENNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJT GMINY MICHAŁOWICE

1. Turniej odbędzie się w hali sportowej ZSO im.Marii Dąbrowskiej w Komorowie dnia 16.05.21r (niedziela) – w godz.: 10:00 – 15:00.
2. Uczestnicy zgłaszają się max. do dnia 13 maja 2021r.  (uwaga: jest to termin  ostateczny, po 13 maja b.r. i w dniu turnieju nie przyjmujemy zapisów).
3. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach, gry pojedynczej:
      – kategoria „Młodzik” (początkujący)                   – kategoria „Open Amator”
      – kategoria „Junior” (średnio-zaawansowani)            – kategoria „Open Pro”
4. Mecze rozgrywane są w systemie : do 3-ech wygranych setów.

5. Każdy set punktowany jest do 11-u punktów.

6. O zwycięstwie decyduje wygrany mecz, zawodnik przegrywający odpada bądź rywalizuje dalej (w zależności od przyjętego systemu rozgrywek, który zostanie ustalony bezpośrednio w dniu turnieju – zależnie od liczby uczestników).
7. Zwycięzcy otrzymują pamiątkowe okazjonalne statuetki oraz atrakc.nagrody.
8. Organizatorzy – sekcja tenisa stołowego UKS „Komorów”.
9. Uwaga: liczba miejsc ograniczona, bez udziału publiczności,       organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników oraz ich sprzętu i ew.zmian zasad i regulaminu turnieju. Kategorie: „Młodzik” i „Junior” tylko dla dzieci i młodzieży z UKS Komorów. W związku z      ograniczoną liczbą miejsc pierwszeństwo w turnieju mają członkowie UKS Komorów i mieszkańcy Gminy Michałowice. Wpisowe dla osób spoza klubu UKS Komorów i dla osób spoza Gminy. Wszyscy uczestnicy muszą posiadać aktualne licencje zawodnicze PZTS.

10. Podczas rywalizacji sportowej i w trakcie turnieju obowiązują aktualne zasady bezpieczeństwa związane z rywalizacją sportową w czasie pandemii Covid-19 .

Zgłoszenia uczestników do dnia 13.05.21 r.  osobiście do p. M.Jagiełło bezpośrednio na hali podczas zajęć poniedz.-czwartkowych lub telefonicznie pod nr tel.606-363-993 .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY JUŻ DZISIAJ DO ZAPISÓW

Dofinansowane z budżetu Gminy Michałowice
 w ramach dotacji dla organizacji pozarządowych

Może Ci się również spodoba