XVI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJT GMINY MICHAŁOWICE

UKS Komorów

ZAPRASZA DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH

NA

XVI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJT GMINY MICHAŁOWICE

1. Turniej odbędzie się w hali sportowej ZSO im.Marii Dąbrowskiej w Komorowie (koło Pruszkowa) dnia 05.12.21r (niedziela) – start o godz.: 10:00.
2. Uczestnicy zgłaszają się max.do dnia 15 listopada 2021r.  (uwaga: jest to termin ostateczny, po 15 listopada b.r. i w dniu turnieju nie przyjmujemy zapisów).
3. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach, gry pojedynczej:
      – kategoria „Młodzik” (początkujący)                         – kategoria „Open Am.”
      – kategoria „Junior” (średnio-zaawansowani)           – kategoria „Open Pro”
4. Mecze rozgrywane są w systemie : do 3-ech wygranych setów.

5. Każdy set punktowany jest do 11-u punktów.

6. O zwycięstwie decyduje wygrany mecz, zawodnik przegrywający odpada bądź rywalizuje dalej (w zależności od przyjętego systemu rozgrywek, który zostanie ustalony bezpośrednio w dniu turnieju – zależnie od liczby uczestników).
7. Zwycięzcy otrzymują pamiątkowe okazjonalne puchary oraz nagrody.
8. Organizatorzy – sekcja tenisa stołowego UKS „Komorów”.
9. Uwaga: turniej amatorski, liczba miejsc ograniczona, organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników oraz ich sprzętu i      ew.zmian zasad i regulaminu turnieju. Kategorie: „Młodzik” i „Junior” tylko dla dzieci i młodzieży z UKS Komorów oraz uczniów szkół z terenu Gminy Michałowice. W związku z ograniczoną liczbą miejsc pierwszeństwo w turnieju mają członkowie UKS Komorów i mieszkańcy Gminy Michałowice. Wpisowe dla osób spoza klubu UKS Komorów i dla osób spoza Gminy.

10. Podczas rywalizacji sportowej i w trakcie turnieju obowiązują aktualne zasady bezpieczeństwa związane z rywalizacją sportową w czasie pandemii Covid-19.

Zgłoszenia uczestników do dnia 15.11.21 r.  osobiście do p. Marcina Jagiełło bezpośrednio na hali podczas zajęć poniedz.-wt.-czwartkowych lub telefonicznie pod nr tel.606-363-993

.SERDECZNIE ZAPRASZAMYMoże Ci się również spodoba