XI WIOSENNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

UKS KOMORÓW

ZAPRASZA DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH

NA

XI WIOSENNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJT GMINY MICHAŁOWICE

1. Turniej odbędzie się w hali sportowej ZSO im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie  dnia 29.05.22r (niedziela) – w godz.: 10:00 – 15:00.
2. Uczestnicy zgłaszają się max. do dnia 20 maja 2022r.  (uwaga: jest to termin ostateczny, po 20 maja b.r. i w dniu turnieju nie przyjmujemy zapisów).
3. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach, gry pojedynczej:
– kategoria „Młodzik” (początkujący)    – kategoria „Open Amator”
– kategoria „Junior” (średnio-zaawansowani)            – kategoria „Open Pro”
4. Mecze rozgrywane są w systemie : do 3-ech wygranych setów.

5. Każdy set punktowany jest do 11-u punktów.

6. O zwycięstwie decyduje wygrany mecz, zawodnik przegrywający odpada bądź rywalizuje dalej (w zależności od przyjętego systemu rozgrywek, który zostanie ustalony bezpośrednio w dniu turnieju – zależnie od liczby uczestników).
7. Zwycięzcy otrzymują pamiątkowe okazjonalne puchary oraz nagrody.
8. Organizatorzy – sekcja tenisa stołowego UKS „Komorów”.
9. Uwaga: turniej amatorski, liczba miejsc ograniczona, organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników oraz ich sprzętu i ew.zmian zasad i regulaminu turnieju.

    Kategorie: „Młodzik” i „Junior” tylko dla dzieci i młodzieży z UKS Komorów. W związku z ograniczoną liczbą miejsc pierwszeństwo w turnieju mają członkowie UKS Komorów i      mieszkańcy Gminy Michałowice. Wpisowe dla osób spoza klubu UKS Komorów i dla osób spoza Gminy.

10. Podczas rywalizacji sportowej i w trakcie turnieju obowiązują aktualne zasady bezpieczeństwa związane z rywalizacją sportową w czasie pandemii Covid-19.

Zgłoszenia uczestników do dnia 20.05.22 r.  osobiście do p. M.Jagiełło bezpośrednio na hali podczas zajęć poniedz.-wtorkowo-czwartkowych lub telefonicznie pod nr tel.606-363-993 .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Może Ci się również spodoba