31 FINAŁ WOŚP

W niedzielę 29 stycznia b.r. zagramy po raz kolejny dla WOŚP- tym razem dla 31 Finału WOŚP.

Przypominamy wszystkim zapisanym uczestnikom o turnieju, którego uroczyste rozpoczęcie nastąpi o godz. 11:00.

Należy przybyć troszkę wcześniej – godz.9:30-10:00.

Przypominamy, że przy wejściu na Halę będą stali nasi Wolontariusze z puszką i serduszkami – także wrzucamy „na max’a” [ tylko wersje papierowe…:)) ].

Jednocześnie zapraszamy jeszcze do zapisów Tych , którzy mają chęć uczestniczyć w naszym charytatywnym wydarzeniu.

Oczywiście nie zapominajmy o bezpieczeństwie w okresie pandemicznym.

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

POD PATRONATEM WÓJT GMINY MICHAŁOWICE

ZAPRASZA DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH

NA CHARYTATYWNY

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Z OKAZJI 31 FINAŁU WOŚP

1. Turniej odbędzie się w hali sportowej ZSO im.Marii Dąbrowskiej w Komorowie (koło Pruszkowa) dnia 29.01.23r (niedziela) – godz.11:00.
2. Uczestnicy zgłaszają się max.do dnia 27 stycznia 2023r.  (uwaga: jest to termin ostateczny, po 27 stycznia 2023r. i w dniu turnieju nie przyjmujemy zapisów).
3. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach, gry pojedynczej:
– kategoria „Młodzik” (początkujący)

– kategoria „Open Amateur” (amatorzy)
– kategoria „Junior” (śr.-zaaw.)

– kategoria „Open Pro”(os.kiedyś v obecnie tren.)
4. Mecze rozgrywane są w systemie : do 2-óch lub 3-ech wygranych setów (zależnie od ilości zgłoszonych uczestników)

5. Każdy set punktowany jest do 11-u punktów.

6. O zwycięstwie decyduje wygrany mecz, zawodnik przegrywający odpada bądź rywalizuje dalej (w zależności od przyjętego systemu rozgrywek, który zostanie ustalony bezpośrednio w dniu turnieju – zależnie od liczby uczestników).
7. Zwycięzcy otrzymują pamiątkowe okazjonalne nagrody.
8. Organizatorzy – sekcja tenisa stołowego UKS „Komorów”

9. Patronat – Małgorzata Pachecka : Wójt Gminy Michałowice
10. Uwaga: turniej amatorski, liczba miejsc ograniczona, organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników oraz ich sprzętu i ew.zmian zasad i regulaminu turnieju.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc pierwszeństwo w turnieju mają członkowie UKS Komorów i mieszkańcy Gminy Michałowice.

11. Wpisowe: „co łaska” [ale dajemy na max’a :)) ] wrzucamy do puszek naszych wolontariuszy, którzy będą oczekiwać przed wejściem na Halę Sportową wewnątrz budynku.

Zgłoszenia uczestników do dnia 27.01.23 r.  osobiście do p. Marcina Jagiełło bezpośrednio na hali podczas zajęć poniedz.-wtorkowo-czwartkowych lub telefonicznie pod nr tel.606-363-993 .

Uwaga!!! Uwaga !!! News Petarda !!!

Mega atrakcja podczas naszego charytatywnego turnieju na rzecz 31 Finału WOŚP :))Już od godzin porannych, w trakcie charytatywnego turnieju tenisa stołowego na rzecz 31 Finału WOŚP, będzie można zobaczyć „na żywo” prawdziwe arcydzieła : motocykle – klasyki. Będą umiejscowione tuż przed wejściem na Halę. Motocykle – klasyki- prawdziwe perełki przyjadą do nas dzięki wsparciu i zaangażowaniu Klubu Motocyklowego „Nornica”- Klub Motocykli Dawnych i Ciężkich istniejący od 1976 roku ( w kolekcji posiadający wiele eksponatów – nawet motocykle z czasów II wojny światowej i starsze, prezentowanych na wystawach poza granicami kraju , a u nas m.in. na corocznych targach motocyklowych w Centrum Wystawienniczym Ptak w Nadarzynie). Mega gratka dla miłośników jednośladów. Nie przegapcie takiej okazji – nie musisz jechać na wystawę, targi czy do muzeum – po prostu przyjdź i zobacz, a przy okazji wesprzyj WOŚP.

ZAPRASZAMY

Przybywajcie i Wspierajcie. Na miejscu czeka nasz sztabowy wolontariusz z puszką i serduszkami – wrzucamy na „max;a” :))

Do zobaczenia.„ GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ ”