VII Miko?jkowy turniej tenisa sto?owego o puchar UKS Komorów

Dnia 5 grudnia 2010 rozegrano coroczny turniej miko?ajkowy o puchar UKS Komorów w hali ZSO w Komorowie. Jak co roku, tak i teraz, frekwencja dopisa?a. W turnieju wzi??o udzi? prawie 40 zawodników, z czego po?owa to osoby na codzie? wyst?puj?cy w barwach ró?nych klubów, m. in.: UKS Komorów, KS Spójnia, Bogoria Grodzisk Mazowiecki, GLKS Nadarzyn, SCH Hals Warszawa czy te? GKS Pokrzywnica. W zwi?zku z powy?szym rywalizacja zapowiada?a si? bardzo wyrównanie. Uczestnicy rywalizowali w 3 kategoriach. W kategorii m?odzik rozegrano mecze systemem ka?dy z ka?dym, w kategorii junior by? podzia? na 2 grupy i 2 zwyci?zców z ka?dej z nich awansowa? do fina?u, za? w kategorii open rywalizacja by?a do 2 przegranych. Mecze by?y zaci?te, a njd?u?sze pojedynki by?y w kategorii open. Po kilku godzinach zmaga? w ko?cu wy?oniono zwyci?zców ka?dej z kategorii. Oto oni:
kategoria m?odzik:
1. Miszkurka Jakub  (SCK Hals Warszawa)
2. Brz?czek Eliza  (GLKS Nadarzyn)
3. Miazga Tomasz  (SCK Hals Warszawa )\"\"
kategoria junior:
1. St?pi?ski Piotr (KS Spójnia)
2. Karp Rafa? (GLKS Nadarzyn)
3. Ja?owiecka Monika (Bogoria Grodzisk Maz.)
\"\"
kategoria open:
1. Okruch Jaros?aw (GKS Pokrzywnica)
2. ?wierczek Damian
3. St?pi?ski Piotr (KS Spójnia)
\"\"
Wszystkim zwyci?zcom zosta?y wr?czone pmi?tkowe puchary, medale i nagrody rzeczowe. Gratulujemy zwyci?zcom i dzi?kujemy za przybycie i uczestnictwo wszystkim startuj?cym osobom.
Zapraszamy ju? teraz na kolejne edycje naszych turniejów.
DSC09979 DSC09980 DSC09981 DSC09982 DSC09983 DSC09984 DSC09985 DSC09986 DSC09987 DSC09988