Święta i Harmonogram zajęć w okresie międzyświątecznym

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia UKS Komorów życzy wszystkim miłośnikom tenisa stołowego oraz miłośnikom innych dyscyplin sportowych – zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt, wesołego kolędowania, mega paki od św. Mikołaja oraz mnóstwo wygranych meczów i turniejów w nadchodzącym 2020 roku:

Jednocześnie informujemy, że zajęcia w dniu 26 grudnia b.r. nie będą się odbywały z racji Świąt.

W dniu 23 grudnia b.r. treningi i zajęcia będą się normalnie odbywać, zaś  zajęcia (bez trenera) w dniu 30 grudnia b.r. i 2 stycznia 2020r.  odbywać się będą bez przydziału godzin tylko wg zasady kto kiedy może i chce to przychodzi w naszych godzinach tj. między g.18 a g.22.

Serdecznie zapraszamy!

Poza tym pragnę poinformować, że od 1 stycznia 2020r. będzie obowiązywał nowy harmonogram zajęć i wykorzystania stołów treningowych oraz dojdzie jeszcze jeden dzień treningowy: wtorek- szczegóły niebawem.

prezes Zarządu/kierownik sekcji: Marcin Jagiełło

Może Ci się również spodoba