KOLEJNY ETAP-ZASADY

Zbliżają się Matury 2020, w związku z czym nastąpi lekka zmiana w naszych zajęciach i treningach.

I tak:

1. w czwartek 4 czerwca jeszcze spotykamy się wg zasad z 18 maja- czyli obowiązują zapisy i limit osób
  2. w dniach 8-10 czerwca są na Hali przeprowadzane Matury 2020, zaś 11 czerwca mamy święto-Boże Ciało, w związku z czym Hala w tym okresie będzie wyłączona z użytku i nie mamy zajęć oraz treningów
  3. Wracamy na Halę już od poniedziałku 15 czerwca b.r. wg starych zasad (sprzed okresu pandemii) , czyli bez zapisów, dzieci i młodzież zgodnie ze swoimi h, a przede wszystkim już bez limitu osób !!! (zostaje to zniesione od 6 czerwca b.r.)
  4. Obowiązywać będą stare zasady dostępności stołów oraz nadal – zasady związane z okresem pandemii Covid-19:

Poniedziałki i Czwartki:

w godz. 18-19  – 4 stoły dla trenera, 10 stołów (20 osób) do dyspozycji

w godz. 19-20  – 4 stoły dla renera i 3 stoły dla CBB, 7 stołów (14 osób) do dyspozycji

w godz. 20-21  – 3 stoły dla CBB, 11 stołów (22 osoby) do dyspozycji

w godz. 21-22 – 14 stołów (28 osób) do dyspozycji

Zajęcia dzieci i młodzieży z trenerem:

1 grupa (początkująca) – w godz. 18-19 (4 stoły)

2 grupa (średnio-zaawansowana) – w godz. 19-20 (4 stoły)

Zajęcia  grupy BBC: w godz. 19-21 (3 stoły)

Wtorki:

w godz. 18-20:30  – dostępność 14 stołów – dla 28 osób

ZASADY:

1. Wejście na Halę – drogą jak dotychczas
  2. Dojście na Halę/ wyjście z Hali:  z zachowaniem dystansu społecznego .
  3. wszyscy korzystający z Hali zobowiązani są do dezynfekcji rąk wchodząc i opuszczając obiekt (środki do dezynfekcji rąk są przygotowane przy wejściu na Halę)
  4. zalecane jest zachowanie dystansu społecznego
  5. po każdych zajęciach sprzęt sportowy będzie dezynfekowany
  6. wyłączone z użytku są szatnie i węzeł sanitarny poza toaletą – toaleta udostępniona będzie przy Hali sportowej (obok dystrybutora z wodą)
  7. rodzice doprowadzają/odbierają dzieci i młodzież tylko do szkolnych drzwi wejściowych (a nie do drzwi wejściowych na Halę), a potem opuszczają teren budynku szkolnego
  8. kierownik sekcji zobowiązany jest do weryfikacji powyższego
  9. wejście na teren szkoły – tylko furtką od strony Marii Dąbrowskiej (furtka bliżej świateł)- cały czas związane jest to z Covid-19
  10. wszystkie osoby, które czują się osłabione, mają złe samopoczucie, katar, kaszel bądź wykazują jakiekolwiek oznaki chorobowe – proszone są o nie przychodzenie na teren szkoły i zajęcia. Jednocześnie jeśli takowe osoby z w/w objawami pojawią się na zajęciach zostaną automatycznie poproszone o opuszczenie Hali Sportowej i terenu szkoły w ZSO, w Komorowie.

W związku z powyższym proszę o zapoznanie się z nowymi (na dalszy czas trwania pandemii Covid-19) zasadami oraz przestrzeganiem ich. Pamiętajmy, że nasze zdrowie i innych jest najważniejsze, dlatego stosujmy się do zasad bezpieczeństwa.

UWAGA: w tym roku obowiązują składki członkowskie również w okresie lipiec-sierpień

Dziękuję – pozdrawiam sportowo – prezes/kierownik sekcji: Marcin J.