TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO PODCZAS 29 FINAŁU WOŚP

ZAPRASZA DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH

NA

 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

 Z OKAZJI 29 FINAŁU WOŚP

1. Turniej odbędzie się w hali sportowej ZSO im.Marii Dąbrowskiej w Komorowie (koło Pruszkowa) dnia 31.01.21r (niedziela) – godz.10:00.
2. Uczestnicy zgłaszają się max.do dnia 15 stycznia 2021r.  (uwaga: jest to termin ostateczny, po 15 stycznia 2021r. i w dniu turnieju nie przyjmujemy zapisów).
3. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach, gry pojedynczej:
– kategoria „Młodzik” (początkujący) – kategoria „Open Amateur” (amatorzy)
– kategoria „Junior” (śr.-zaaw.) – kategoria „Open Pro”(os.kiedyś v obecnie tren.)
4. Mecze rozgrywane są w systemie : do 2-óch lub 3-ech wygranych setów (zależnie od ilości zgłoszonych uczestników)

5. Każdy set punktowany jest do 11-u punktów.

6. O zwycięstwie decyduje wygrany mecz, zawodnik przegrywający odpada bądź rywalizuje dalej (w zależności od przyjętego systemu rozgrywek, który zostanie ustalony bezpośrednio w dniu turnieju – zależnie od liczby uczestników).
7. Zwycięzcy otrzymują pamiątkowe okazjonalne nagrody.
8. Organizatorzy – sekcja tenisa stołowego UKS „Komorów”

9. Patronat – Małgorzata Pachecka : Wójt Gminy Michałowice
10. Uwaga: turniej amatorski, liczba miejsc ograniczona, bez udziału publiczności, organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników oraz ich sprzętu i ew.zmian zasad i regulaminu turnieju.

Kategorie: „Młodzik” i „Junior” tylko dla dzieci i młodzieży z UKS Komorów oraz uczniów szkół z terenu Gminy Michałowice. W związku z ograniczoną liczbą miejsc pierwszeństwo w turnieju mają członkowie UKS Komorów i mieszkańcy Gminy Michałowice.

11. Wpisowe: „co łaska” [ale dajemy na max’a :)) ] wrzucamy do puszek naszych wolontariuszy, którzy będą oczekiwać przed wejściem na Halę Sportową wewnątrz budynku

12. Podczas rywalizacji sportowej i w trakcie turnieju obowiązują aktualne zasady bezpieczeństwa związane z rywalizacją sportową w czasie pandemii Covid-19.

Zgłoszenia uczestników do dnia 15.01.21 r.  osobiście do p. Marcina Jagiełło bezpośrednio na hali podczas zajęć poniedz.-wtorkowo-czwartkowych lub telefonicznie pod nr tel.606-363-993 .

SERDECZNIE ZAPRASZAMYMoże Ci się również spodoba