TENISOWY XIX FINA? WO?P W KOMOROWIE ZAKO?CZONY

W dniu 9 stycznia 2011r w ZSO, w Komorowie rozegrano turniej tenisa sto?owego na rzecz XIX Fina?u WO?P. Jak co roku tak i teraz frekwencja dopisa?a. W sumie startowa?o kilkunastu zawodnikw, zarwno zrzeszonych, jak i amatorw. Turniej podzielono na 2 kategorie: amatorw i zawodnikw reprezentuj?cych r?ne kluby sportowe. W ka?dej z kategorii rozegrano mecze systemem ka?dy z ka?dym. Rywalizacja by?a zaciek?a a mecze pasjonuj?ce.

Po kilkugodzinnej walce w ko?cu wy?oniono zwyci?zcw. I tak w kategorii amatorw I m. wywalczy? Krzysztof Zi?ek, II m. Leszek Sotek, a III m. Maciej Lewandowski. Za? w kategorii zawodowcw: I m. zdoby? Szymon Bartnik (GLKS Nadarzyn), II m. Monika Ja?owiecka (Bogoria Grodzisk Mazowiecki), III m. Marek Biernat (UKS Komorw). Dla zwyci?zcw czeka?y nagrody rzeczowe, a jednocze?nie podczas turnieju zebrano dla WO?P prawie 600,00 z?otych. Wszystkim uczestnikom serdecznie dzi?kujemy za dar serca i zapraszamy na kolejne nasze turnieje.

WO?P1 WO?P2 WO?P3 WO?P4 WO?P5 WO?P6 WO?P7 WO?P8

Zwyci?zcy Tenisowego XIX Fina?u WO?P w Komorowie:

kategoria : amator:

WO?P8

od lewej: M.Lewandowski (III m.), K.Zi?ek (I m.), L.Sotek (II m.)

 

kategoria: zawodowiec:

WO?P7

od lewej: M.Biernat (III m.), M.Ja?owiecka (II m.), K.Bartnik (I m.)

Może Ci się również spodoba