OG?OSZENIE – ZAPROSZENIE

Niniejszym informujemy, i? nasza sekcja kulturystyki – ?wicze? si?owych rozpoczyna nowynabr na zaj?cia . Zaj?cia odbywa? si? b?d? w kameralnych warunkach na si?owni w ZSO, w Komorowie. Si?ownia wyposa?ona jest zarwno w sprz?t aerobowy (rowerek, orbitrek, steper), jak i si?owy (maszyny, hantle, ?aweczki), posiada rwnie? pi?ki lekarskie, skakanki, pasy asekuracyjne, materac, drabinki, worek treningowy, gruszk? boksersk? i inny osprz?t ?wiczebny. Atmosfer? ?wicze? umilaj? rytmy muzyki a motywuj? dodatkowo wy?wietlane filmiki . Poza tym do dyspozycji ?wicz?cych jest witryna ch?odnicza z napojami. Czekamy na wszystkich, ktrzy chc? cieszy? si? d?ugo sprawno?ci? fizyczn? – kobiety, m??czy?ni, m?odzie? (istnieje mo?liwo?? przy nowo powsta?ej grupie ?wiczebnej dopasowania dni i godzin treningw).

Serdecznie zapraszamy wszystkich ch?tnych do naszej si?owni.

Zapisy i szczeg?owe informacje pod nr tel.606-363-993.

trener/kierownik sekcji:dr in?. Marcin Jagie??o

2 3 4

1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Może Ci się również spodoba