Harmonogram Ferie

Informujemy, że treningi tenisowe z trenerką dla dzieci i młodzieży odbędą się w bloku treningowym we wtorek (16.01.), środę (17.01.) i w czwartek (18.01.) w godz. 10-12 dla grupy z g.18, w godz. 12-14 dla grupy z g.19. Zaś w drugim tygodniu w naszych standardowych h wieczorami można przyjść i sobie na luzie pograć.

Natomiast dla dorosłych zajęcia tenisowe pozostają bez zmian. Podobnie w pozostałych sekcjach. Jednocześnie przypominam, że w zajęciach mogą brać udział wyłącznie osoby zapisane. Aby uniknąć przykrych sytuacji i nieporozumień każda osoba spoza listy proszona jest o wcześniejszy kontakt tel.z kierownikiem sekcji.

Osoby postronne i nie zgłoszone wcześniej muszą liczyć się z opcją opuszczenia danych zajęć i obiektów.

Grand Prix Komorów w każdą niedzielę o godz.10.

prezes Zarządu UKS Komorów- dr inż. M. Jagiełło

Może Ci się również spodoba