XI Miko?ajkowy Turniej Tenisa Sto?owego o Puchar Wjta Gminy Micha?owice – rozstrzygni?ty.

W niedziel? 11 grudnia 2016r. zosta?a rozegrana XI-a ju? edycja corocznego miko?ajkowego turnieju tenisa sto?owego o puchar Wjta Gm.Micha?owice, na Hali Sportowej w ZSO, w Komorowie. Turniej rozgrywany by? w czterech kategoriach: M?odzik, Junior, Open Amateur i Open Professional. Turniej by? wsp?finansowany z bud?etu Gminy Micha?owice w ramach dotacji dla organizacji pozarz?dowych, z zakresu kultury fizycznej i sportu. Jak zwykle frekwencja dopisa?a i tym razem zg?osi?o si? prawie 80-u (!!!) uczestnikw, w?rd ktrych byli rwnie? uczniowie SP i Liceum z ZSO w Komorowie, co ?wiadczy niew?tpliwie o du?ej popularno?ci tej dyscypliny sportowej.

Kategorie M?odzik, Junior i Open Professional oraz kategoria Open Amateur rozgrywane by?y schematem do 2-ch przegranych potyczek (o zwyci?stwie decydowa? wygrany mecz, zawodnik przegrywaj?cy rywalizowa? dalej). Mecze we wszystkich kategoriach rozgrywane by?y do 3-ech wygranych setw i oczywi?cie punktowane sety do 11-u punktw.

Rywalizacja przebiega?a pasjonuj?co, a ka?dy pojedynek by? zaci?ty i ka?dy z uczestnikw walczy? do ostatniej pi?eczki. W ko?cu po kilku godzinnej zaci?tej rywalizacji wy?oniono ostatecznych zwyci?zcw w czterech kategoriach. W kategorii :M?odzik:: I miejsce wywalczy? Marcin Zieli?ski, II miejsce zaj?? Jakub My?liwiec (UKS Komorw), III miejsce Karol Kuczora, na IV miejscu uplasowa? si? Sahil Khurana (UKS Komorw ) . W kategorii Junior: I miejsce wywalczy? Aleksander Piotrkowicz (UKS Komorw), II miejsce Jakub Erdman (UKS Komorw), III miejsce Iwo Gopsz ( UKS Komorw ), IV miejsce Maciej Pawelczyk. W kategorii Open Amateur: I miejsce zdoby? Artur Kasprzak, II miejsce Jacek Obidzi?ski, III miejsce Jacek Sosnowski oraz IV miejsce Artur Kietli?ski. I w ko?cu, w kategorii Open Professional I miejsce wywalczy? Jerzy Kie?bik, II miejsce Utri Reinhold, III miejsce Artur Wi?niewski i IV miejsce Pawe? ??cki.

Wszyscy zwyci?zcy (od miejsca 1-ego do 3-ego) otrzymali pami?tkowe medale oraz wiele r?norodnych nagrd rzeczowych. Dodatkowo ka?dy uczestnik turnieju otrzyma? wod? napj do picia oraz s?odycze. Gratulujemy zwyci?zcom i wszystkim uczestnikom oraz ?yczymy dalszych sukcesw sportowych.

Jednocze?nie chcieliby?my tutaj serdecznie podzi?kowa? Panu Wjtowi Gminy Micha?owice za wsparcie finansowe ze strony Urz?du Gminy Micha?owice, dzi?ki ktremu mo?liwa by?a organizacja i przeprowadzenie kolejnej XI-ej ju? edycji miko?ajkowego turnieju tenisa sto?owego.

Jeszcze raz gratulujemy aktualnym zwyci?zcom XI-ego Miko?ajkowego Turnieju Tenisa Sto?owego o Puchar Wjta Gminy Micha?owice i zapraszamy ju? teraz wszystkich ch?tnych na kolejne przygody i rywalizacj? sportow? ju? w nadchodz?cym 2017r. podczas naszych turniejw upowszechniaj?cych tenis sto?owy w?rd wszystkich mieszka?cw naszej spo?eczno?ci.

Ze sportowymi pozdrowieniami

prezes Zarz?du UKS Komorw/ kierownik sekcji: dr in?. Marcin Jagie??o