OGŁOSZENIE – INFORMACJA – WAŻNE !!!

Niniejszym informujemy, że w związku z ogólnopolskim strajkiem w szkołach, od wtorku 9 kwietnia b.r. do środy 17 kwietnia b.r. Hala Sportowa, będzie wyłączona z użytku na poczet egzaminów gimnazjalnych i klas „8-ych”.

Dlatego też nasze zajęcia w czwartek 11.04.19r. oraz w poniedziałek 15.04.19r muszą zostać odwołane.

Natomiast dzieci i młodzież w w/w dniach mają normalnie treningi z trenerem ale na innym obiekcie, oczywiście w tych samych godzinach-czyli 1-a grupa od godz.18 , a druga grupa od godz.19:15. Spotykamy się przy szatniach , przy Hali Sportowej i stamtąd wraz z trenerem przejdziemy do sali treningowej.

Dopiero 18 kwietnia b.r. w czwartek wszystko wróci do normy i zarówno dzieci, jak i dorośli będą mieć zajęcia i trening z powrotem na Hali Sportowej.

Po 26 kwietnia zaś Hala znów będzie przygotowywana do Matur 2019. I tutaj przerwa w naszych zajęciach spowodowana wyłączeniem Hali na czas Matur oraz „Majowym Weekend’em” , wyniesie od 29 kwietnia (poniedziałek) b.r. do 8 maja (środa) b.r.

Całkowity powrót do naszych stałych godzin zajęć i treningów nastąpi już w czwartek – 9 maja 2019r.

Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do aktywnych zajęć podczas naszych tenisowych spotkań.

Ze sportowymi pozdrowieniami – kierownik sekcji: M.Jagiełło

 

Może Ci się również spodoba