UKS Komorów- ponownie wspiera ZSO w Komorowie

Uprzejmie informujemy, że nasza sekcja tenisa stołowego UKS Komorów ponownie  wsparła szkołę – tym razem ufundowała na rzecz uczniów szkoły w Komorowie nagrody rzeczowe oraz na potrzeby szkoły ozonatory.

Nagrody rzeczowe dla uczniów LO zostały przyznane za najlepsze prace multimedialne w czasie nauczania „zdalnego”, podczas którego mieli do wykonania projekt obejmujący zarówno zagadnienia sportowe, jak i biologiczne-prozdrowotne.

Natomiast ozonatory zostały przekazane na ręce Pani Dyrektor ZSO w Komorowie w celu wspierania szkoły i lokalnej społeczności podczas okresu epidemicznego, aby móc skutecznie i dosyć szybko zdezynfekować szkolne pomieszczenia.

Nie jest to oczywiście jedyna taka akcja naszej sekcji i klubu. Nie tak dawno ufundowaliśmy zegary ścienne na Halę sportową, zaś w przeszłości przekazywaliśmy m.in. na rzecz szkoły stoły do tenisa stołowego wraz z osprzętem, ufundowaliśmy nowe oświetlenie wraz z instalacją na hali sportowej w ZSO, w Komorowie, spawaliśmy konstrukcje do koszy na Hali, założyliśmy monitoring w pracowni biologicznej nr 215, wykonaliśmy próg aluminiowy do magazynku sportowego przy Hali sportowej, użyczyliśmy na rzecz szkolnej siłowni maszyny ćwiczebne typu steper, platforma obrotowa, atlas wielofunkcyjny i inne akcesoria, czy też wspieraliśmy i wspieramy uczniów i przeprowadzamy akcje charytatywne.

Mamy nadzieję, iż w przyszłości współpraca między naszymi sekcjami i klubem a  ZSO w Komorowie, będzie się rozwijała jak dotychczas i umacniała na równie wysokim poziomie.

kierownik sekcji/ prezes Zarządu UKS „Komorów”: dr inż.Marcin Jagiełło

Może Ci się również spodoba