WOŚP -GRAMY I WSPIERAMY

W najbliższą niedzielę tj.31 stycznia b.r. zagramy po raz kolejny dla WOŚP- tym razem dla 29 Finału WOŚP.

Przypominamy wszystkim zapisanym uczestnikom o turnieju, którego uroczyste rozpoczęcie nastąpi o godz. 10:00.

Należy przybyć troszkę wcześniej – godz.9-9:30.

Przypominamy, że przy wejściu na Halę będą stali nasi Wolontariusze z puszką i serduszkami – także wrzucamy „na max’a” [ tylko wersje papierowe…:)) ].

Jednocześnie zapraszamy jeszcze do zapisów Tych , którzy mają chęć uczestniczyć w naszym charytatywnym wydarzeniu.

Oczywiście nie zapominajmy o bezpieczeństwie w okresie pandemicznym.

Na miejscu prawdopodobnie będzie „mała” licytacja-niespodzianka:))

Przypominamy regulamin:

1. Turniej odbędzie się w hali sportowej ZSO im.Marii Dąbrowskiej w Komorowie (koło Pruszkowa) dnia 31.01.21r (niedziela) – godz.10:00.
2. Uczestnicy zgłaszają się max.do dnia 29 stycznia 2021r.  (uwaga: jest to termin ostateczny, po 29 stycznia 2021r. i w dniu turnieju nie przyjmujemy zapisów).
3. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach, gry pojedynczej:
– kategoria „Młodzik” (początkujący) – kategoria „Open Amateur” (amatorzy)
– kategoria „Junior” (śr.-zaaw.) – kategoria „Open Pro”(os.kiedyś v obecnie tren.)
4. Mecze rozgrywane są w systemie : do 2-óch lub 3-ech wygranych setów (zależnie od ilości zgłoszonych uczestników)

5. Każdy set punktowany jest do 11-u punktów.

6. O zwycięstwie decyduje wygrany mecz, zawodnik przegrywający odpada bądź rywalizuje dalej (w zależności od przyjętego systemu rozgrywek, który zostanie ustalony bezpośrednio w dniu turnieju – zależnie od liczby uczestników).
7. Zwycięzcy otrzymują pamiątkowe okazjonalne nagrody.
8. Organizatorzy – sekcja tenisa stołowego UKS „Komorów”

9. Patronat – Małgorzata Pachecka : Wójt Gminy Michałowice
10. Uwaga: turniej amatorski, liczba miejsc ograniczona, bez udziału publiczności, organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników oraz ich sprzętu i ew.zmian zasad i regulaminu turnieju.

Kategorie: „Młodzik” i „Junior” tylko dla dzieci i młodzieży z UKS Komorów oraz uczniów szkół z terenu Gminy Michałowice. W związku z ograniczoną liczbą miejsc pierwszeństwo w turnieju mają członkowie UKS Komorów i mieszkańcy Gminy Michałowice.

11. Wpisowe: „co łaska” [ale dajemy na max’a :)) ] wrzucamy do puszek naszych wolontariuszy, którzy będą oczekiwać przed wejściem na Halę Sportową wewnątrz budynku

12. Podczas rywalizacji sportowej i w trakcie turnieju obowiązują aktualne zasady bezpieczeństwa związane z rywalizacją sportową w czasie pandemii Covid-19.

Zgłoszenia uczestników do dnia 29.01.21 r.  osobiście do p. Marcina Jagiełło bezpośrednio na hali podczas zajęć poniedz.-wtorkowo-czwartkowych lub telefonicznie pod nr tel.606-363-993 .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Uwaga!!! Uwaga !!! News Petarda !!!

Mega atrakcja podczas naszego charytatywnego turnieju na rzecz 29 Finału WOŚP :))Już od godzin porannych, w trakcie charytatywnego turnieju tenisa stołowego na rzecz 29 Finału WOŚP, będzie można zobaczyć „na żywo” prawdziwe arcydzieła : motocykle – klasyki. Będą umiejscowione tuż przed wejściem na Halę. Motocykle – klasyki- prawdziwe perełki przyjadą do nas dzięki wsparciu i zaangażowaniu Klubu Motocyklowego „Nornica”- Klub Motocykli Dawnych i Ciężkich istniejący od 1976 roku ( w kolekcji posiadający wiele eksponatów – nawet motocykle z czasów II wojny światowej i starsze, prezentowanych na wystawach poza granicami kraju , a u nas m.in. na corocznych targach motocyklowych w Centrum Wystawienniczym Ptak w Nadarzynie). Mega gratka dla miłośników jednośladów. Nie przegapcie takiej okazji – nie musisz jechać na wystawę, targi czy do muzeum – po prostu przyjdź i zobacz, a przy okazji wesprzyj WOŚP.Pamiętajmy o zasadzie DDM (dystans-dezynfekcja-maseczka).Dodatkowo na licytację ( online w naszym komorowskim sztabie) Klub przekazał ręcznie robiony kufel w zakładzie ceramicznym.ZAPRASZAMY – Przybywajcie i Wspierajcie.Na miejscu czeka nasz sztabowy wolontariusz z puszką i serduszkami (na zdj.) – wrzucamy na „max;a” :))Do zobaczenia.„ GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ ”


Może Ci się również spodoba