Druga runda rozgrywek sezonu 2008/2009 rozpocz?ta

Dnia 15 lutego 2009 dru?yny UKS Komorw I i II rozpocz??y rund? awansow? sezony 2008/2009. Ch?opcy z UKS Komorw II rozgrywali mecz na wyje?dzie z dru?yn? z Sannik. Niestety, wbrew ustaleniom i za?o?eniom taktycznym zawodnicy nasi nie potrafili wyka?cza? sety, a co za tym idzie i mecze, co przyczyni?o si? do ko?cowej pora?ki 3:10. Obecnie uplasowana jest nasza dru?yna na miejscu 3 w swojej grupie, wi?c nie wszystko jeszcze stracone. i nadal nasi zawodnicy b?d? walczy? o mecze bara?owe i awans do IV ligi.

Natomiast dru?yna IV ligi – UKS Komorw I w pierwszym swoim spotkaniu podejmowa?a na w?asnym terytorium zesp? ze Spjni Warszawa. Pocz?tkowo spotkanie przebiega?o bez emocji, jednak p?niej zawodnicy nasi zbyt rozlu?nieni d?ug? przerw? zimow? mi?dzy rozrywkami zaczynali pope?nia? proste b??dy, co przyczyni?o si? do wyrwnanej walki. Na szcz??cie w por? ockn?li si? i przypomnieli jak si? wygrywa, w wyniku czego pokonali Spjni? Warszawa 10:6.

Kolejny mecz rozegrali IV-ligowcy 22 lutego rwnie? na swoim terytorium – podejmowali?my klub sportowy z Brwinowa. I tutaj ju? nie by?o mowy o rozlu?nieniu i dekoncentracji. Od pocz?tku spotkania nasi zawodnicy podeszli do meczu skupieni i skoncentrowani, co od razu odzwierciedla?o si? w wynikach setw i meczw. Rozgromili?my dru?yn? z Brwinowa pokonuj?c j? 10:1. Do ko?ca rozgrywek pozosta?y 3 spotkania a ju? obecnie zajmujemy pierwsz? lokat? w tabeli i wyprzedzamy o kilka punktw pozosta?e dru?yny. Oby tak dalej. Czekamy z niecierpliwo?ci? na kolejne wygrane i upragniony awans do III ligi. Gratulacje.

Może Ci się również spodoba