XV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJT GMINY MICHAŁOWICE

UKS Komorów zaprasza

DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH

NA

XV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJT GMINY MICHAŁOWICE

1. Turniej odbędzie się w hali sportowej ZSO im.Marii Dąbrowskiej w Komorowie (koło Pruszkowa) dnia 08.11.20r (niedziela) – dla kat.”Młodzik” i „Junior” w godz.: 09:00 – 11:00, dla kat. „Open” w godz.: 11:30 – 15:00.
2. Uczestnicy zgłaszają się max.do dnia 06 listopada 2020r.  (uwaga: jest to termin ostateczny, po 06 listopada b.r. i w dniu turnieju nie przyjmujemy zapisów).
3. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach, gry pojedynczej:
      – kategoria „Młodzik” (początkujący)        – kategoria „Open”
      – kategoria „Junior” (średnio-zaawansowani)
4. Mecze rozgrywane są w systemie : do 3-ech wygranych setów.

5. Każdy set punktowany jest do 11-u punktów.

6. O zwycięstwie decyduje wygrany mecz, zawodnik przegrywający odpada bądź      rywalizuje dalej (w zależności od przyjętego systemu rozgrywek, który zostanie ustalony bezpośrednio w dniu turnieju – zależnie od liczby uczestników).
7. Zwycięzcy otrzymują pamiątkowe okazjonalne medale oraz atrakc.nagrody.
8. Organizatorzy – sekcja tenisa stołowego UKS „Komorów”.
9. Uwaga: turniej amatorski, liczba miejsc ograniczona, bez udziału publiczności, organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników oraz ich sprzętu i ew.zmian zasad i regulaminu turnieju. Kategorie: „Młodzik” i „Junior” tylko dla dzieci i młodzieży z UKS Komorów oraz uczniów szkół z terenu Gminy Michałowice. W związku z ograniczoną liczbą miejsc      pierwszeństwo w turnieju mają członkowie UKS Komorów i mieszkańcy Gminy Michałowice. Wpisowe dla osób spoza klubu UKS Komorów i dla osób spoza Gminy.

10. Podczas rywalizacji sportowej i w trakcie turnieju obowiązują aktualne zasady bezpieczeństwa związane z rywalizacją sportową w czasie pandemii Covid-19

Zgłoszenia uczestników do dnia 06.11.20 r.  osobiście do p. Marcina Jagiełło bezpośrednio na hali podczas zajęć poniedz.-czwartkowych lub telefonicznie pod nr tel.606-363-993

.SERDECZNIE ZAPRASZAMY     

 

Może Ci się również spodoba