Gramy i nie zapominamy!!!

Niniejszym chciałbym poinformować i przypomnieć równocześnie o zasadach naszych zajęć.

Jesteśmy ciągle w czasie „ery” pandemicznej, a ostatnimi czasy przy dynamicznie rozwijającej się sytuacji w kraju tym bardziej nie możemy zapominać o zasadach, które stale obowiązują:

ZASADY:

  1. Wejście na Halę – drogą jak dotychczas  
  2. Dojście na Halę/ wyjście z Hali:  z zachowaniem dystansu społecznego i w maseczkach/przyłbicach.
  3. wszyscy korzystający z Hali zobowiązani są do dezynfekcji rąk wchodząc i opuszczając obiekt (środki do dezynfekcji rąk są przygotowane przy wejściu na Halę)
  4. zalecane jest zachowanie dystansu społecznego nawet podczas oczekiwania na grę.
  5. witamy się „bez uścisku dłoni” np.: poprzez kiwnięcie głową, „żółwik”, „łokieć” itp.
  6. zajęcia odbywają się bez udziału publiczności, kibiców itp.
  7. rodzice doprowadzają/odbierają dzieci i młodzież tylko do szkolnych drzwi wejściowych (a nie do drzwi wejściowych na Halę), a potem opuszczają teren budynku szkolnego
  8. kierownik sekcji zobowiązany jest do weryfikacji powyższego
  9. wszystkie osoby, które czują się osłabione, mają złe samopoczucie, katar, kaszel bądź wykazują jakiekolwiek oznaki chorobowe – proszone są o nie przychodzenie na teren szkoły i zajęcia sportowe. Jednocześnie jeśli takowe osoby z w/w objawami pojawią się na zajęciach zostaną automatycznie poproszone o opuszczenie Hali Sportowej i terenu szkoły w ZSO, w Komorowie.

W związku z powyższym proszę o zapoznanie się, bądź bardziej przypomnienie sobie zasad oraz przestrzeganiem ich. Pamiętajmy, że nasze zdrowie i innych jest najważniejsze, dlatego stosujmy się do zasad bezpieczeństwa.

P.S. Proszę na bieżąco śledzić wpisy na naszej stronie ad aktualnych zasad i zajęć – podyktowane to jest zmieniającymi się warunkami epidemicznymi w kraju i w regionie. Na chwilę obecną treningi odbywają się bez zmian z w/w zasadami.

Dziękuję – pozdrawiam sportowo – prezes/kierownik sekcji: Marcin J.

Może Ci się również spodoba