UKS Komorów- ponownie wspiera ZSO w Komorowie

Uprzejmie informujemy, że nasza sekcja – tym razem siatkówki – UKS Komorów ponownie  wsparła szkołę – tym razem ufundowała na rzecz uczniów szkoły w Komorowie profesjonalne słupki do piłki siatkowej na potrzeby szkoły.

Słupki zostały zamontowane na Sali Gimnastycznej w budynku nr 1 SP, dzięki czemu od tej chwili zakładanie i demontowanie siatki do piłki siatkowej czy też badmintona będzie czystą przyjemnością, a nie jak dotąd udręką. Dzięki przesuwnej szynie po obu stronach, ustawienie siatki na daną wysokość będzie odbywało się sprawnie i bez kłopotów montażowych. Dodatkowo do słupków zakupiliśmy profesjonalną siatkę wraz z antenkami :))

Nie jest to oczywiście jedyna taka akcja naszej sekcji i klubu. Nie tak dawno ufundowaliśmy ozonatory podczas okresu pandemicznego, zegary ścienne na Halę sportową, zaś w przeszłości przekazywaliśmy m.in. na rzecz szkoły stoły do tenisa stołowego wraz z osprzętem, ufundowaliśmy nowe oświetlenie wraz z instalacją na dużej Hali sportowej w ZSO, w Komorowie, spawaliśmy konstrukcje do koszy na Hali, założyliśmy monitoring w pracowni biologicznej nr 215, wykonaliśmy próg aluminiowy do magazynku sportowego przy Hali sportowej, użyczyliśmy na rzecz szkolnej siłowni maszyny ćwiczebne typu steper, platforma obrotowa, atlas wielofunkcyjny i inne akcesoria, czy też wspieraliśmy i wspieramy uczniów i przeprowadzamy akcje charytatywne.

Mamy nadzieję, iż w przyszłości współpraca między naszymi sekcjami/ klubem a  ZSO w Komorowie, będzie się rozwijała jak dotychczas i umacniała na równie wysokim poziomie.

prezes Zarządu UKS „Komorów”: dr inż.Marcin Jagiełło

Może Ci się również spodoba