I Wiosenny Turniej Tenisa Sto?owego o puchar UKS Komorw

Dnia 27 marca 2011 rozegrano pierwsz? edycj? turnieju wiosennego o puchar UKS Komorw w hali ZSO w Komorowie. W turnieju wzi??o udzia? prawie 30 zawodnikw, z czego par? osb to osoby na co dzie? wyst?puj?cy w barwach r?nych klubw, m. in.: UKS Komorw, Bogoria Grodzisk Mazowiecki, GLKS Nadarzyn, czy te? TG Sok? Brwinw. W zwi?zku z powy?szym rywalizacja zapowiada?a si? bardzo ciekawie. Uczestnicy rywalizowali w 3 kategoriach. W kategorii junior rozegrano mecze systemem ka?dy z ka?dym w grupach gdzie by? podzia? na 2 grupy i 2 zwyci?zcw z ka?dej z nich awansowa? do fina?u, w kategorii open amatorzy rywalizacja by?a do 2 przegranych, za? w kategorii open zawodowcy mecze rozgrywano systemem ka?dy z ka?dym. Mecze by?y zaci?te, a najd?u?sze pojedynki by?y w kategorii open. Po kilku godzinach zmaga? w ko?cu wy?oniono zwyci?zcw ka?dej z kategorii. Oto oni:

kategoria Junior:

1. Micha? Ruci?ski (Bogoria Grodzisk Maz.)
  2. Rafa? Karp (GLKS Nadarzyn)
  3. Marek ?aczy?ski (UKS Komorw)

u1

kategoria Open – amatorzy:

1. Piotr K?osi?ski
  2. Marek ?aczy?ski
  3. Marek Korzemski

u2

kategoria Open-zawodowcy:

1. Reinhold Utri (GLKS Nadarzyn)
  2. Pawe? ??cki ( TG Sok? Brwinw)
  3. Piotr K?osi?ski

u3

Wszystkim zwyci?zcom zosta?y wr?czone pami?tkowe puchary i nagrody rzeczowe. Gratulujemy zwyci?zcom i dzi?kujemy za przybycie i uczestnictwo wszystkim startuj?cym osobom.

Zapraszamy ju? teraz na kolejne edycje naszych turniejw.

Zdj?cia z turnieju

Wiosna 1 Wiosna 2 Wiosna 3 Wiosna 4 Wiosna 5 Wiosna 6 Wiosna 7 Wiosna 8 Wiosna 9