Harmonogram-Majówka i Matury

Niniejszym informuję, iż w związki z długim „Weekendem Majowym” – tzw. „Majówką” oraz Maturami 2024r , w dniach 6-15 maja b.r. Hala sportowa będzie wyłączona z użytku , a co za tym idzie nasze zajęcia i treningi na Hali będą odroczone. Dzieci i młodzież kontynuują treningi od 6 maja z trenerką (sala tenisowa w budynku nr 2 – visa vi siłowni : treningi w dniach 6, 7, 9, 13 i 14 maja, zaś od 16 maja wracają na Halę sportową). Dorośli natomiast grają jeszcze na Hali 2 maja , a potem wracają z zajęciami od 16 maja, a już 19 maja kolejna edycja Grand Prix Komorów.

Zaczynamy ponownie treningi i zajęcia na Hali w czwartek 16 maja. Zaś później – 19 maja (niedziela) ruszamy z kolejnym turniejem III edycji naszego Grand Prix Komorowa. Na szczęście Maj jest długim miesiącem więc czeka nas w nim aż 8 bloków treningowych, Grand Prix w dniu 19 maja (niedziela) i XIII-y Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego w dniu 20 maja b.r. (poniedziałek- dla grupy I -ej dzieci) oraz 23 maja b.r. (czwartek- dla grupy II-ej dzieci i dla dorosłych) – szczegóły i zapisy wkrótce.

Życzę udanego wypoczynku i regeneracji sił oraz już teraz zapraszam na nasze cotygodniowe turnieje Grand Prix i Wiosenny Turniej oraz zajęcia majowe.

Ze sportowymi pozdrowieniami – prezes Zarządu/kierownik sekcji – dr inż. Marcin Jagiełło

Może Ci się również spodoba