III GP Komorów turniej 19

Maciej Sieradzki zwycięzcą klasyfikacji generalnej III cyklu GP Komorowa!

W dzisiejszym turnieju zwyciężył Misza Chubaj, pokonując w finale Reinholda Utri, 3:1. Trzecie miejsce zajął zwycięzca klasyfikacji generalnej bieżącego cyklu, Maciek Sieradzki, pokonując Krzysztofa Stępnia, 3:2.

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Paweł Jasik, a trzecie Kamil Ślusarczyk. Serdeczne gratulacje!

PodsumowujÄ…c bieżącÄ… edycjÄ™ GP Komorowa warto z dumÄ… podkreÅ›lić, iż turniej zyskujÄ…c wciąż na popularnoÅ›ci wpisaÅ‚ siÄ™ w „krajobraz” mazowieckiego tenisa stoÅ‚owego. W III GP Komorowa rozegraliÅ›my 19 turniejów, w których udziaÅ‚ wzięło ponad 200 zawodników, a najlepszy z nich, Maciek Sieradzki, jako jedyny przekroczyÅ‚ granicÄ™ 2000 punktów, grajÄ…c w 17 turniejach.

ChcielibyÅ›my bardzo serdecznie podziÄ™kować wszystkim Uczestnikom naszych turniejów za wiele wspaniaÅ‚ych pojedynków i emocji sportowych, za stworzenie atmosfery zaciÄ™tej rywalizacji, ale i szacunku dla przeciwnika.
Przed nami turniej koÅ„czÄ…cy trzeciÄ… edycjÄ™ GP Komorowa – TOP 16, natomiast od wrzeÅ›nia startujemy z nowÄ… edycjÄ…, na którÄ… już dzisiaj serdecznie zapraszamy 🙂