III GP Komorów turniej 20

Dobra zabawa i wielkie emocje w TOP 16 na zakończenie III GP Komorowa!
W dzisiejszym turnieju TOP 16 udział wzięli najlepsi zawodnicy trzeciej edycji GP Komorowa.
Graliśmy systemem grupowo-pucharowym. Do najwyżej rozstawionej czwórki zawodników
dolosowano pozostałych zawodników, tworząc cztery grupy czteroosobowe. Następnie zaś
graliśmy systemem pucharowym.
W wielkim finale zwyciężył Włodek Brylak, który pokonał Daniela Olszewskiego, 3:2. Zaś w
meczu o trzecie miejsce, triumfator klasyfikacji generalnej, Maciek Sieradzki zwyciężył
Krzysztofa Stępnia, 3:0.
Zwycięzcy, zarówno klasyfikacji generalnej, jak i dzisiejszego turnieju TOP 16 zostali
uhonorowani pamiÄ…tkowymi pucharami i nagrodami rzeczowymi. Natomiast wszyscy
uczestnicy mogli liczyć na słodki poczęstunek.
Zgodnie z tradycją naszego turnieju zwycięzca klasyfikacji generalnej miał honor i obowiązek
zgasić świeczkę na torcie jednym zamachem rakietki tenisowej. Z tego zadania Maciek
Sieradzki wywiÄ…zaÅ‚ siÄ™ znakomicie, udowadniajÄ…c, że dysponuje wspaniaÅ‚ym forhendem 🙂
Bardzo dziękujemy za wspólne emocje sportowe, rywalizację fair play i do zobaczenia we
wrześniu na czwartej edycji GP Komorowa.
Szczegółowe wyniki TOP 16: https:// turniej-generator.pl/tsv/1603/3134