Fit Festival 2016

W dniach 26-28 luty 2016r. odby? si? Fit Festival 2016 w Gda?sku. Oczywi?cie nie mog?o na nim zabrakn?? ekipy z naszej sekcji kulturystyki UKS Komorw. Jest to najwi?ksza tego typu impreza w Polsce gdzie poza targami i wystawcami prezentuj?cymi urz?dzenia i akcesoria do ?wicze?, stroje ?wiczebne czy suplementy diety, jednocze?nie na 4-ech halach odbywaj? si? zawody w r?nych dyscyplinach.

I tak mo?na by?o podziwia? rywalizacj?: w Kulturystyce i Fitness PZKFiTS – debiuty, Cross Baltic Challenge, Puchar Gda?ska Strongman, Mistrzostwa Polski oraz Eliminacje do Mistrzostw ?wiata w Armwrestling, MMA, K1, ADCC, Mi?dzynarodowy Puchar Ba?tyku w Martwym Ci?gu i Wyciskaniu na ?awce le??c oraz konwencje Fitness.

Jednak najwi?ksz? atrakcj? targw i pokazw oraz zawodw by?a po raz pierwszy w Polsce Gala Kulturystyki Zawodowej Levrone Pro Classic federacji IFBB, ktra rozpocz??a si? w sobot? o 17, a zako?czy?a p?nym wieczorem. Podczas Gali 12-u zawodowych kulturystw znanych ze scen Mr.Olympia i Arnold Classic rywalizowa?o o najwy?sze podium. 1 miejsce zdoby? Cedric McMillan, 2 miejsce Josh Lenartowicz i 3 miejsce Branch Warren, za? 4 miejsce wywalczy? kapitalny Toney Freeman, a 5 miejsce Alexey Shabunya.

Tak?e warto by?o uczestniczy? w najwi?kszej imprezie bran?y fitness w naszym kraju i na ?ywo obserwowa? rywalizacje we wszystkich kategoriach.

Po tego typu imprezie nasuwaj? si? tylko s?owa samego Joe Weider’a :” kulturystyka to po??czenie sportu, sztuki oraz stylu ?ycia”.

trener sekcji – dr in?.Marcin Jagie??o

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

 

Może Ci się również spodoba