II-i Wakacyjny Turniej Tenisa Sto?owego

Pod koniec czerwca – tu? przed wakacjami -zosta? rozegrany II-i wakacyjny turniej tenisa sto?owego w kategorii m?odzik. Turniej rozgrywano systemem ka?dy z ka?dym, ka?dy mecz do 3-ech wygranych setw, a ka?dy set naturalnie do 11-u pktw. W turnieju wzi?li udzia? ch?opcy z sekcji tenisa sto?owego UKS Komorw. Rywalizacja by?a zaci?ta i walka toczy?a si? do ostatniej pi?eczki, a sety niejednokrotnie ko?czy?y si? na przewagi. W ko?cu potyczki dobieg?y ko?ca i ostateczna klasyfikacja wy?oni?a zwyci?zcw: I miejsce- Jan Ederman, II miejsce- Pascal Barmentloo, III miejsce- Aleksander Piotrkowicz, IV miejsce- Jakub Ederman, V miejsce- Jakub My?liwiec, VI miejsce- Filip Jewdoszuk, VII miejsce – Maks Piotrowski. Wszyscy ch?opcy otrzymali pami?tkowe wakacyjne nagrody rzeczowe , za? ch?opcy z czo?owych lokat dodatkowo okazjonalne medale. Nawet ju? po zako?czonym turnieju niektrzy ch?opcy domagali si? rewan?u i ju? poza turniejem rozegrali mecze powtrne.

?yczymy dalszego takiego zaci?cia sportowego i kolejnych sukcesw.

kierownik sekcji Marcin Jagie??o

1 2 3 4 5 6

Może Ci się również spodoba