OGŁOSZENIE-KONIEC ROKU SZKOLNEGO I WAKACJE

Niniejszym informujemy, że w najbliższy poniedziałek tj. 17 czerwca 2019r nastąpi przerwa w zajęciach i treningu tenisa stołowego w związku z przygotowaniami na Hali Sportowej związanymi z uroczystym zakończeniem roku szkolnego 2018/2019 w ZSO, w Komorowie. Natomiast w czwartek 20 czerwca b.r. mamy Boże Ciało i automatycznie zajęć nie będzie tegoż dnia. W następnym tygodniu tj.24 i 27 czerwca zajęcia i treningi odbywać się będą w normalnym cyklu.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z nadchodzącymi wakacjami nasze zajęcia odbywają się przez całe wakacje wg naszego stałego harmonogramu-czyli w poniedziałki i w czwartki, w naszych godzinach. Z tym, że w nich mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie osoby z naszej sekcji zgłoszone do kierownika sekcji.

Pozostałe osoby chętne, czy też tzw.”goście” proszeni są o wcześniejszy kontakt z kierownikiem w celu ustalenia szczegółów. Osoby , które nie uzgodnią wcześniej swojego przybycia mogą zostać poproszone o opuszczenie Hali.

Poza tym zajęcia bezpośrednie z trenerem ruszają ponownie od września.

Zapraszamy wszystkich na nasze wakacyjne  zajęcia.

Pozdrawiam sportowo – kierownik sekcji: Marcin Jagiełło

Może Ci się również spodoba