OGŁOSZENIE-ZAPROSZENIE

OGŁOSZENIE-ZAPROSZENIE

UKS KOMORÓW

ZAPRASZA

DZIECI, MŁODZIEŻ  I DOROSŁYCH

NA

PRZYGODĘ Z TENISEM STOŁOWYM (PING-PONGIEM)

ORAZ

MłODZIEŻ I DOROSŁYCH NA ZAJĘCIA Z BODYBUILDING-U

 

Niniejszym informujemy, iż nasza sekcja tenisa stołowego oraz kulturystyki-ćwiczeń siłowych rozpoczyna nowy nabór na zajęcia w sezonie 2019/2020 . Zajęcia z tenisa stołowego odbywać się będą na Hali Sportowej , zaś zajęcia siłowe odbywać się będą w kameralnych warunkach na siłowni w ZSO, w Komorowie. Dysponujemy profesjonalnymi stołami do tenisa stołowego, płotkami granicznymi, siatkami, piłeczkami, a także robotem ćwiczebnym. Treningi dla dzieci i młodzieży będą prowadzone pod okiem trenera w dwóch grupach umiejętnościowych. Zapraszamy zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorosłych do przygody z tenisem stołowym.

Siłownia nasza natomiast wyposażona jest zarówno w sprzęt aerobowy (rowerek, orbitrek, steper), jak i siłowy (maszyny, hantle, ławeczki), posiada również piłki lekarskie, skakanki, pasy asekuracyjne, materac, drabinki, worek treningowy, gruszkę bokserską i inny osprzęt ćwiczebny. Atmosferę ćwiczeń umilają rytmy muzyki a motywują dodatkowo  wyświetlane filmiki . Czekamy na wszystkich, którzy chcą cieszyć się długo sprawnością fizyczną – kobiety, mężczyźni, młodzież (istnieje możliwość przy nowo powstałej grupie ćwiczebnej dopasowania dni i godzin treningów).

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do naszych sekcji (www.ukskomorow.pl)

Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel.606-363-993 lub bezpośrednio u p.M.Jagiełło

Może Ci się również spodoba