Dru?yna UKS Komorw niepokonana

7 grudnia nasze dwie dru?yny rozgrywa?y kolejne spotkania pierwszej rundy rozgrywek IV i V ligi MOZTS. Ekipa IV-ligowa na wyje?dzie walczy?a z ATS Warszawa. W przeciwie?stwie do zesz?ego sezonu nasi ch?opcy nie pozostawili z?udze? kto rz?dzi w grupie A IV ligi w obecnym sezonie. Praktycznie walka toczy?a si? do gier podwjnych, potem za? ca?kowicie pod dyktando naszej dru?yny. W ko?cu wygrali?my 10:3, pozostawiaj?c dru?yn? z ATS-u w g??bokim zadumaniu. Ogromne gratulacje!

Natomiast dru?yna UKS II Komorw rozgrywa?a na w?asnym polu spotkanie z UKS Sanniki w V lidze. Pocz?tki by?y fenomenalne dla naszych zawodnikw i po grach podwjnych oraz drugiej turze pojedynczych prowadzili?my 7:3. Wydawa?oby si?, ?e zwyci?stwo jest ju? w kieszeni. I tutaj zacz?? si? horror. Go?cie stopniowo, ale systematycznie i z wielk? determinacj? zacz?li odrabia? straty, doprowadzaj?c do stanu 8:6. Nagle nasza dru?yna obudzi?a si? z letargu i zacz??a walczy? w swoim stylu. Du?e podzi?kowania nale?? si? w tym momencie zawodnikowi Tomaszowi Siedlczy?skiemu, ktry praktycznie rozstrzygn?? ko?cwk? rywalizacji, wygrywaj?c mecz i ustanawiaj?c tym samym wynik ko?cowy 10:7 dla UKS II Komorw. Gratulujemy!

Za tydzie?, 14 grudnia, podejmowa? b?dziemy w hali ZSO Komorw dru?yny IV i V ligi. B?dzie to ostatnie spotkanie pierwszej rundy sezonu 2008-2009 dla ekipy UKS II Komorw. Mamy nadziej?, ?e ch?opcy dadsz? z siebie wszystko i rwnie efektownie i efektywnie zako?cz? rywalizacj? jak z ekip? UKS Sanniki.

Może Ci się również spodoba