Serwis / Uwaga-ważne !

W ostatnim czasie zostały przeprowadzone prace serwisowe – naprawa i wzmocnienie stołów tenisowych. I tutaj UWAGA do wszystkich uczestników zajęć:

  1. Niedopuszczalne są zachowania typu: siadanie na stołach, układanie na stołach toreb, plecaków itp., wykorzystywanie stołów jako „drabinki” do ćwiczeń (rozciąganie się z nogami w butach na stole), niewłaściwe zakładanie i zdejmowanie siatek ze słupkami i mocowaniami, kopanie box’ów z siatkami, przesuwanie stołów już rozłożonych z zamontowanymi siatkami (dodatkowo z załączonymi hamulcami na kółkach jezdnych stołów), niewłaściwe rozkładanie i składanie stołów (ciągnięcie zamiast za rant stołu to za ramię odblokowujące) itp.

Za wszelkie straty i uszkodzenia mienia podczas użytkowania sprzętu i pomieszczeń spowodowane przez uczestnika, koszty całkowicie pokrywają uczestnicy /prawni opiekunowie uczestników.

2. Uczestnicy zobowiązani są do używania sprzętu i osprzętu oraz pomieszczeń (szatnie, toalety, korytarze, hala sportowa) zgodnie z ich przeznaczeniem, przestrzegając przepisów bhp i p.poż.

Pozostałe punkty regulaminu zajęć są dostępne w zakładce składki/regulamin zajęć – i każdy uczestnik jest zobowiązany do zapoznania się z nim.

prezes Zarządu/ kierownik sekcji: Marcin Jagiełło

Może Ci się również spodoba