Ogłoszenie

Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców Gminy Michałowice na otwarte zajęcia z tenisa stołowego – każdy miłośnik tej dyscypliny sportowej ma możliwość we wtorkowe wieczory pograć z rodziną czy też znajomymi (w godz. 18-20 – gramy między g.18 a g.20). Dodatkowo w tym samym czasie odbywać się będą zajęcia z tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży w dwóch grupach umiejętnościowych (po 1h każda) pod okiem trenerki. Poza tym zapraszamy młodzież i dorosłych na otwarte zajęcia z ćwiczeń siłowych – w czwartkowe wieczory w g.18-20.

Miejsce: ZSO w Komorowie – Hala sportowa bądź sala ping-pongowa zależnie od dostępności miejsc oraz siłownia.

Wstęp: wolny

Zapisy: pod nr tel.606363993

Liczba miejsc ograniczona

Niniejszym informujemy, że koordynacja zajęć dla dorosłych z tenisa stołowego, koordynacja zajęć dla młodzieży i dorosłych z ćw. siłowych oraz zajęcia dla dzieci i młodzieży z tenisa stołowego (w terminie od stycznia do lutego) odbywać się będzie dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Michałowice w ramach dotacji dla organizacji pozarządowych. Dziękujemy za wsparcie oraz pomoc Pani Wójt i pracownikom Gminy Michałowice.

Może Ci się również spodoba