?KONIEC SEZONU LIGOWEGO 2011/2012

W czwartek 12 kwietnia 2012r dru?yna UKS Komorów I podejmowa?a u siebie zespó? z ATS Warszawa. Rywalizacja ta by?a ju? ostatni? w rozgrywkach ligowych obecnego sezonu, tj. 2011/2012. Pocz?tek spotkania by? rewelacyjny dla dru?yny z Komorowa, jednak w miar? up?ywu czasu rywale mozolnie odrabiali straty, aby w ko?cu doprowadzi? do remisu 9:9. Da?o to naszej dru?ynie 4 miejsce w tabeli rundy awansowej rozgrywek III ligi mozts. Wcze?niej rywalizacj? zako?czy?a dru?yna UKS Komorów II, która w ko?cowym rozliczeniu uplasowa?a si? niestety na ko?cowym miejscu 10-ym. S?aba dyspozycja II-ej dru?yny obecnego sezonu wynika?a z wielu czynników, a dodatkowo pozosta?e zespo?y si? wzmocni?y przez co rywalizacja by?a bardzo ci??ka. Natomiast po pierwszej rundzie sezonu rozgrywki zako?czy?a III-a dru?yna, która z braków kadrowo-finansowych musia?a zrezygnowa? z uczestnictwa w lidze. Mimo to, wszyscy reprezentanci ligowi reprezentowali godnie barwy klubowe i Gminne, walczyli podczas potyczek-meczów ligowych z wielk? pasj?, zaanga?owaniem, wol? zwyci?stwa i zgodnie z zasadami „fair play”. I za to sk?adamy im gromkie brawa i podzi?kowania oraz trzymamy kciuki za udane starty i zwyci?stwa w nast?pnym sezonie.

Sportowo pozdrawiamy !!!

Zdj?cia z meczu III-o ligowego z ATS Warszawa