V WIOSENNY TURNIEJ TENISA STO?OWEGO

1. Turniej odb?dzie si? w hali sportowej ZSO im.Marii D?browskiej w Komorowie (ko?o Pruszkowa) dnia 09.04.15r (czwartek) – pocz?tek o godz.: 18:00.

2. Uczestnicy zg?aszaj? si? do dnia 6 kwietnia 2015r (mailowo, telefonicznie: 606363993 lub bezpo?rednio na hali podczas zaj?? poniedz.-czwartkowych).

3. Rozgrywki zostan? przeprowadzone w trzech kategoriach: „Open Kids”, „Open Professional” i „Open Amateur”, gry pojedynczej.

4. Mecze rozgrywane s? w systemie : do 2-óch wygranych setów (mecze pó?fina?owe i fina?owe do 3-ech wygranych setów)

5. Ka?dy set punktowany jest do 11-u punktów.

6. O zwyci?stwie decyduje wygrany mecz, zawodnik przegrywaj?cy odpada b?d? rywalizuje dalej (w zale?no?ci od przyj?tego systemu rozgrywek, który zostanie ustalony bezpo?rednio w dniu turnieju – zale?nie od liczby uczestników).

7. Zwyci?zcy otrzymuj? medale, puchary, statuetki oraz atrakcyjne nagrody.

8. Organizatorzy – kierownik sekcji tenisa sto?owego UKS „Komorów”.

Zg?oszenia uczestników do dnia 06.04.15 r., osobi?cie do p. Marcina Jagie??o lub jak w/w w pkt.2.