Pierwsza runda zako?czona

W dniu 9 grudnia 2007r na hali w ZSO, w Komorowie gospodarze UKS Komorw podejmowali go?ci – dru?yn? OSiR Mszczonw.

By? to ostatni mecz IV ligi pierwszej rundy rozgrywek dla naszej dru?yny i kolejna wygrana. Pokonali?my bezapelacyjnie dru?yn? ze Mszczonowa 10:2, dzi?ki czemu uplasowali?my si? na drugim miejscu w tabeli tu? za dru?yn? ze Spjni Warszawa. Gromkie brawa dla naszych ch?opcw i wielkie oczekiwanie na rund? drug? tzw. „awansow?”, w ktrej b?dziemy walczy? o awans do III ligi. Jednocze?nie rywalizacj? zako?czy?a nasza druga dru?yna walcz?ca w V lidze, ktra rozegra?a mecz na wyje?dzie z dru?yn? ATS Warszawa. Niestety po zaci?tym spotkaniu ulegli?my lepiej dysponowanym tego dnia gospodarzo

m 10:7. Mimo to nadal utrzymujemy si? w pierwszej pi?tce naszej grupy.

Trzymajmy kciuki za naszych zawodnikw ?ycz?c im „po?amania rakiet” w drugiej rundzie !!!

Może Ci się również spodoba